Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Kyvadlová škrabka na zeleninu Zwilling PRO

Výrobce Zwilling

Kód zboží 37160-008

Akce platí do vyprodání zásob dodavatele

572 Kč

665 Kč (-14%)

Skladem více než 6 ks

Doručíme do 2 pracovních dnů

Dekor nerez mat/lesk

Materiál nerez

Rozměr 166 mm

Údržba vhodné do myčky

Popis

Kyvadlová škrabka s příčnou čepelí TWIN Pro od Zwilling je ideální na dlouhé úzké loupaní. Usnadňuje práci díky svému ergonomickému tvaru. Díky pohyblivému nástavci lze dvojitou čepel bezpečně vést přes širokou škálu tvarů a řezů zeleniny či ovoce. Konstrukce škrabky je dokonale přizpůsobena danému úkolu: Štěrbiny čepelí jsou navrženy tak, aby se v nich slupky nezachytávaly a čepele se přizpůsobily jakémukoli tvaru, který se má loupat. Škrabka s příčnou čepelí je vhodná do myčky nádobí, rozměrově stálá, odolná a nerezavějící.

Řada TWIN Pro není jen o bezpodmínečné funkčnosti. Designéři Matteo Thun a Antonio Rodriguez při jejím navrhování kladli důraz také na minimalistický design, který bude aktuální po mnoho let a zkrášlí každou kuchyni. Díky jednotnému designu do sebe všechny kuchyňské vychytávky v sérii perfektně zapadají a vytvářejí ucelený celkový obraz. Vysoce kvalitní nerezová ocel byla tvarována hygienicky a nemá žádné zbytečné spoje. 

 

-       Vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli

-       Ergonomicky tvarovaná rukojeť pro práci bez únavy s plynulými přechody pro speciální hygienu

-       Vhodná do myčky

-       Zvláště ostrá, vhodná pro dlouhé, tenké loupané slupek

-       Minimalistický design od Mattea Thuna a Antonia Rodrigueze

 

ZWILLING J. A. Henckels je jednou z nejstarších značek na světě. Německáspolečnost ZWILLING vyrábí především sortiment do kuchyně, který je v dnešní době považován za synonymum vysoké kvality, dokonalé funkčnosti a špičkového užitného designu. Vyhledávány jsou i její proslulé sady a nástroje na manikúru.

Související produkty