Doprava zdarma nad 1 500 Kč

+420 734 858 618 po - pá 9.00 - 16.00

Držák toaletního papíru MENOTO lesk

Výrobce Blomus

Kód zboží 68838

1 495 Kč

skladem 3 ks

Objednejte do 11 hod a zboží vám bude doručeno následující pracovní den.

Dekor lesk

Materiál nerez

Rozměr 5x17x14 cm

Popis

Držák toaletního papíru MENOTO vyrobený z lesklé nerezové oceli  je praktickým a zároveň velmi elegantním doplňkem do vaší koupelny. Uvedený výrobek je dodáván včetně montážního materiálu.

Společnost Blomus navrhla celou kolekci MENOTO, která je charakteristická svým čistým designem a jednoduchými liniemi. Výběrem z celé kolekce si ušetříte spoustu času a otázek v oblasti koupelnových a WC doplňků. Najdete zde řadu doplňků z lesklé i matné nerezové oceli.

Díky pečlivě vybraným materiálům a čistým jednoduchým liniím zaručují tyto doplňky vysokou úroveň hygieny a snadnou údržbu.

Blomus je nové éra  bytových doplňků s inteligentním, minimalistickým a funkčním designem. Nerezové doplňky německé značky Blomus spojuje vysoká kvalita a dokonalý design. Cílem této značky je spojit každodenní využití s jednoduchostí funkce a krásou materiálu. Výrobky Blomus jsou ideálním doplňkem do vaší koupelny, kuchyně, či zahrady. Značka Blomus je charakteristická použitím nerezového materiálu a precizním designem, který Vás nadchne.